ARHIV PRIREDITEV 2010

7. januar, 18.00:
Akademija ob spominskem dnevu občine Slovenska Bistrica

9. januar, 11.00:
Komemoracija pri Treh žebljih

16. januar, 13.00:
Novoletni sprejem Poštna banka Slovenije

21. januar, 19.00:
Koncert – MPZ Obrtnik Slovenska Bistrica

24. januar, 16.00:
Notina – interna produkcija




2. februar, 18.00:
Predavanje Vilija Podgorška

4. februar, 15.00:
5. mednarodni gledališki festival v španščini – SŠSB

5. februar, 18.00:
Akademija s podelitvijo Romihovih priznanj ob Slovenskem kulturnem prazniku

11. februar, 18.00:
Pogovor s fotografom Stojanom Kerblerjem




3. marec, 17.00:
Sestanek regijskega odbora civilne zaščite Podravja

4. marec, 19.30:
Abonma: Vonj pesmi … zvok pomladi

9. marec, 16.00:
Odprtje razstave Cici Umetnije

12. marec, 19.00:
Akademija ob občinskem prazniku

18. marec, 18.00:
Pravljični večer Mateje Samastur

24. marec, 19.00:
Koncert – Theresa Kaban in Henrik Blažej

25. marec, 19.00:
Proslava za materinski dan

30. marec, 18.00:
Predavanje: dr. Ferdinand Šerbelj – Po poti Rommlovega dnevnika na soško fronto




7. april, 17.00:
Odprtje razstave Bernardine Paj

8. april, 19.30:
Koncert – Piazzoleky

9. april, 18.00:
Predstavitev slikanice Rebeke Potočnik

15. april, 19.00:
Dobrodelna dražba slik za Majo Kostovo

16. april, 17.00:
Seja Obrtne zbornice Slovenska Bistrica

19. april, 19.00:
Koncert – Veronique Thual Chauvel




7. maj, 19.00:
Revija odraslih pevskih zborov

13. maj, 19.30:
Koncert – Solistika

20. maj, 9.15:
Ljudska univerza – posvet

20. maj, 18.00:
Odprtje razstave Sandija Červeka

27. maj, 18.00:
Odprtje razstave Milana Rožmarina




4. junij, 19.00:
Koncert komornih skupin

5. junij, 20.00:
Ples Lions kluba Slovenska Bistrica

15. junij, 12.00:
Županjina petica

18. junij, 19.00:
Kulturni mozaik

19. junij, 19.30:
Koncert – Vivere

21. junij, 10.00:
Novinarska konferenca za Starobistriške večere

24. junij, 19.00:
Odprtje razstave Nikolaja Mašukova

25. junij, 20.30:
Starobistriški večeri: Malomeščanska svatba (DPD Svoboda Slov. Bistrica)

26. junij, 11.00:
Proslava ob Dnevu državnosti na Zgornji Ložnici




2. julij, 20.30:
Starobistriški večeri – koncert Vox Arsana z gosti

3. julij, 9.30:
Starobistriški večeri – rajalne igre za otroke

5. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

6. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

6. julij, 10.00:
Podelitev spričeval poklicne mature

7. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

8. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

9. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

9. julij, 20.30:
Starobistriški večeri – gledališka predstava Čistilka Marija

23. julij, 20.30:
Starobistriški večeri – koncert Konstantin Bogina in Mojmir Vitas

30. julij, 20.30:
Starobistriški večeri – Koncert Trio Fuoco




12. avgust, 20.30:
Starobistriški večeri – koncert Kata Katalena – Svetlana Makarovič




2. september, 18.00:
Starobistriški večeri – glasbeno-vizualni projekt Špele Huzjak in Saša Vollmeierja

23. september, 19.00:
Odprtje razstave Franca Mesariča

28. september, 18.00:
Predvolilno soočenje




2. oktober, 9.00-11.00:
Otroški Živ-žav

4. oktober, 17.00:
Gledališka predstava za otroke

6. oktober, 17.00:
Gledališka predstava za otroke

6. oktober, 20.00:
Predvolilno soočenje

8. oktober, 17.00:
Ustvarjalna delavnica z go. Jesen

8. oktober, 20.00:
Predvolilno soočenje

18. oktober, 19.00:
Predvolilno soočenje

21. oktober, 18.00:
Odprtje razstave Hermana Čaterja

28. oktober, 18.00:
Predavanje Petre Draškovič: Po kanadskem skalnem gorovju

29. oktober, 13.00:
Komemoracija pri kostnici




18. november, 18.00:
Predavanje družine Bračko: Za eno leto po svetu

19. november:
Ogled razstave Fride Kahlo na Dunaju

23. november, 18.00:
Odprtje razstave o grajskem parku

26. november, 13.00:
Podelitev priznanj in nagrad inovatorjem in jubilantom tovarne Impol

26. november, 17.00:
Delavnica pletenja adventnih venčkov





6. december, 17.00:
Miklavževanje – Lions klub

6. december, 13.00:
Prireditev za partnerje Granita

8. december, 19.00:
Javna tribuna o novinarstvu

11. december, 17.30:
Gledališka predstava za otroke

16. december, 19.00:
Koncert – Vivere in oktet Planika

22. december, 13.00:
Županov sprejem za direktorje javnih zavodov