ARHIV PRIREDITEV 2011

7. januar, 18.00:
Akademija ob spominskem dnevu občine Slovenska Bistrica

8. januar, 11.00:
Komemoracija pri Treh žebljih

24. januar, 11.00:
Županov sprejem za direktorje javnih zavodov

26. januar, 12.00:
Obis ministrice SVLR

28. januar, 19.00:
Koncert – Oktet 9



2. februar, 18.00:
Predavanje Vilija Podgorška

5. februar, 18.00:
Akademija s podelitvijo Romihovih priznanj ob Slovenskem kulturnem prazniku

10. februar, 18.00:
Odprtje razstave Rogla v naravi in zimi

14. februar, 11.00:
Sestanek Združenja občin Slovenije

24. februar, 18.00:
Feri Lainšček in Pevski zbor Glaska



5. marec, 15.00:
Pustna povorka

11. marec, 19.00:
Akademija ob občinskem prazniku

18. marec, 19.00:
Predstavitev knjige Zdenka Kodriča Opoldne zaplešejo škornji

22. marec, 18.00:
Predavanje Furman Zorana

23. marec, 19.00:
Okrogla miza – Zgodovina mesta Slovenska Bistrica

24. marec, 16.00:
Strokovno srečanje delavk vrtca

25. marec, 19.00:
Starobistriški večeri – pogovor z Ivanko Mežan in Štefko Drolc



7. april, 11.00:
Lions klub – javna dražba likovnih del za Zdravstveni dom

15. april, 19.00:
Literarni večer – Milan Novak

19. april, 11.00:
Aktiv ravnateljev

21. april, 19.00:
Koncert – Oktet Planika



5. maj, 17.00:
Odprtje razstave Draga Kopšeta

6. maj, 19.00:
Starobistriški večeri – pogovor s Poldetom Bibičem

13. maj, 17.00:
Kulinarični dogodek – Okusi Pohorja

14. maj, 7.00:
Ekskurzija Ljubljana

18. maj, 18.00:
Premiera filma Grajski park

19. maj, 18.00:
Odprtje razstave Mihe Maleša

24. maj, 18.00:
Koncert – GŠ Slovenska Bistrica

26. maj, 10.00:
Županov sprejem za Klub direktorjev

26. maj, 18.00:
Skupščina ZKD

26. maj, 18.00:
Koncert – GŠ Slovenska Bistrica

27. maj, 19.00:
Koncert – male pevske skupine



1. junij, 19.00:
Protokol na odprtju Razvojnega centra v Poljčanah

4. junij, 20.00:
Ples Lions kluba Slovenska Bistrica

7. junij, 19.30:
Predstavitev knjige Jožeta Dežmana Le vkup, le vkup uboga gmajna

8. junij, 18.00:
Koncert – Živa in Neja Skrbiš

10. junij, 10.30:
Prireditev Društva Vintgar

10. junij, 16.00:
Španzlova slikarska šola

11. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

12. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

13. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

14. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

15. junij, 12.00:
Županova petica

15. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

16. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

16. junij, 18.00:
Odprtje razstave KUD Forma viva Makole

17. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

17. junij, 10.30:
Starobistriški večeri – koncert Uroš Perič

18. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

18. junij, 18.00:
Poletna muzejska noč

19. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

22. junij, 9.30:
Posvet Kmetijsko gozdarskega zavoda Maribor

25. junij, 10.30:
Občinska proslava ob Dnevu državnosti

29. junij, 13.30:
Županov sprejem za otroke iz Španije



1. julij, 20.30:
Starobistriški večeri – koncert MPZ Tone Tomšič iz Ljubljane

4. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

5. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

6. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

6. julij, 10.00:
Podelitev spričeval poklicne mature

7. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

8. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

8. julij, 10.30:
Starobistriški večeri – gledališka predstava Martin in Gregor

13. julij, 10.00:
Podelitev spričeval splošne mature

15. julij, 21.00:
Starobistriški večeri – kino na prostem – Cvetje v jeseni

29. julij, 21.00:
Starobistriški večeri – kino na prostem – Moj ata, socialistični kulak



2. avgust, 20.30:
Koncert – Klemen Ramovš

12. avgust, 21.00:
Starobistriški večeri – kino na prostem – Ne joči Peter

12. avgust, 20.30:
Starobistriški večeri – gledališka predstava Svobodni zakon

26. avgust, 21.00:
Starobistriški večeri – kino na prostem – Veselo gostivanje



1. september, 18.00:
Odprtje razstave Cici umetnije

10. september, 19.00:
Dobrodelni koncert za Nube

15. september, 18.00:
Predstavitev pesniške zbirke Milana Novaka

19. september, 11.00:
Novinarska konferenca za koncert Slovenskega okteta

22. september, 19.00:
Koncert – Slovensko oktet

27. september, 18.00:
Predavanje Karin Lavin

29. september, 18.00:
Odprtje razstave Metke Slavič Skrobar



6. oktober, 13.00:
Županov sprejem za SVLR

8. oktober, 9.00:
Živ-žav – Društvo Brusnica

8. oktober, 11.00:
Odprtje zbirke starodobnih vozil

13. oktober, 18.00:
Odprtje razstave Zdenka Kodriča

23. oktober, 17.00:
Zaključni koncert učencev šole flavte

25. oktober, 16.00:
Obisk predsednika RS Danila Türka

27. oktober, 19.00:
Koncert – Martin Belič

28. oktober, 13.00:
Spominska slovesnost pri kostnici



3. november, 18.00:
Odprtje razstave Dve poetiki, dva nagovora

4. november, 19.00:
Koncert – Balkanija

7. november, 12.00:
Obisk delegacije iz Bele Palanke

9. november, 11.00:
Predsedstvo SOS

17. november, 19.30:
Večerja odbora regij iz Bruslja

18. november, 19.30:
Večerja odbora regij iz Bruslja

23. november, 17.30:
Proslava ob Dnevu Rudolfa Maistra

24. november, 19.00:
Koncert – Anja Bukovec

25. november, 13.30:
Podelitev priznanj in nagrad inovatorjem in jubilantom tovarne Impol

25. november, 20.00:
Javno soočenje pred volitvami s prenosom v živo KTV

29. november, 10.00:
Odprtje sobe dr. Zore Janžekovič



6. december, 13.00:
Prireditev za partnerje Granita

6. december, 17.00:
Miklavževanje – Lions klub

7. december, 12.00:
Prireditev Direktor leta

8. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

8. december, 17.00:
Ezno delavnica

9. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

9. december, 17.00:
Gledališka predstava za otroke

10. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

10. december, 17.00:
Gledališka predstava za otroke

11. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

11. december, 16.00:
Adventna maša

12. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

9. december, 17.00:
Obisk dedka Mraza s spremstvom

13. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

13. december, 17.00:
Etno delavnica

14. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

15. december, 16.00-20.00:
Praznično grajsko mesto

15. december, 19.00:
Koncert – Musica Camerata

16. december, 11.00:
Županov sprejem predstavnikov zbornice zasebnega varovanja

17. december, 13.00:
Predstavitev zbornika OZVVS

22. december, 13.00:
Županov sprejem za direktorje javnih zavodov