ARHIV PRIREDITEV 2013


5. januar, 11.00:
Komemoracija pri Treh žebljih

8. januar, 18.00:
Akademija ob spominskem dnevu občine Slovenska Bistrica

10. januar, 10.00:
Posvet – Varovana soseska

10. januar, 19.30:
Koncert – Iztok Mlakar

19. januar, dopoldan:
Snemanje spota – Eva Boto

24. januar, 18.00:
Predavanje – Mauritius in Madagaskar



4. februar, 19.00:
Akademija s podelitvijo Romihovih priznanj ob Slovenskem kulturnem prazniku

7. februar, 9.00:
Svet konzorcija Podravske regije

7. februar, 12.00:
Svet Podravske regije

28. februar, 19.00:
Koncert – Piazzoleky



5. marec 12.00:
Posvet aktiva ravnateljev

8. marec 18.00:
Koncert – Fiero Spirito

12. marec 19.00:
Akademija ob občinskem prazniku

15. marec 19.00:
Koncert – Klapa Kampanel

20. marec 17.00:
Učna ura v stari učilnici

21. marec 19.00:
Koncert – Katja Koren s triom

26. marec 13.00:
Srečanje župana z direktorji

27. marec 19.00:
Predstavitev knjige Vere Perger



4. april, 17.00:
Učna ura v stari učilnici

12. april, 18.00:
Predmaturitetni nastop Žive in Neje Skrbiš

17. april, 17.00:
Žalna seja za Stanka Topolčnika

18. april, 19.00:
Koncert – Kvartet saksofonov ColorFour

25. april, 9.00-13.00:
Test – Kovačev dan

29. april, 12.00:
Županov sprejem za mlade strelce



8. maj, 9.00-13.00:
Test – Mlinarjev dan

9. maj, 9.00-13.00:
Test – Kovačev dan

10. maj, 9.00:
TV Golica – snemanje

10. maj, 9.00-13.00:
Test – Pastirčkov dan

15. maj, 9.00-13.00:
Test – Pastirčkov dan

17. maj, 9.00-13.00:
Test – Pastirčkov dan

18. maj, 9.00:
Pevska šola KUD Musica

20. maj, 18.00:
Odprtje razstave Franca Kolarja

22. maj, 11.00:
Srečanje sošolcev učiteljišča generacije 1962

23. maj, 9.00-13.00:
Test – Mlinarjev dan

23. maj, 18.00:
Koncert – GŠ Slovenska Bistrica

24. maj, 9.00-13.00:
Test – Pastirčkov dan

24. maj, 19.00:
Revija malih pevskih skupin

30. maj, 9.00-13.00:
Test – Pastirčkov dan

31. maj, 9.00-13.00:
Test – Kovačev dan

31. maj, 20.00:
Društvo Harem skrivnosti – orientalski plesi



6. junij, 19.00:
Koncert – ŽePZ DPD Svoboda Slovenska Bistrica

7. junij, 16.00:
Grajsko ocenjevanje vin

12. junij, 2o.00:
Koncert – Oktet Planika

13. junij, 12.00:
Svet Podravske regije

13. junij, 18.00:
Odprtje razstave Franceta Slane

14. junij, 12.00:
Županova petica

14. junij, 20.30:
Starobistriški večeri – gledališka predstava – Slehernik

15. junij, 18.00:
Poletna muzejska noč

18. junij, 19.30:
Koncert – Vivere

20. junij, 20.30:
Starobistriški večeri – koncert Katja Koren z bandom

21. junij, 20.30:
Starobistriški večeri – Gledališka predstava Nebesa na zemlji

24. junij, 14.00:
Županov sprejem za športnike

28. junij, 18.0:
Starobistriški večeri – predstava za otroke – Čarovnik iz Oza

29. junij, 16.00:
Španzlova slikarska šola

30. junij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola



1. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

2. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

3. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

4. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

5. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

6. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

7. julij, 15.00-20.00:
Španzlova slikarska šola

8. julij, 10.00:
Podelitev spričeval splošne mature

12. julij, 10.00:
Otroška likovna delavnica s slikarko Mizyal Karabiber Nacaroglu

12. julij, 19.00:
Večeri pod grajsko lipo – Slovensko-turški večer

15. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

15. julij, 10.00:
Podelitev maturitetnih spričeval

16. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

17. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

18. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

19. julij, 9.00-11.00:
Poletne ustvarjalne delavnice

26. julij, 20.30:
Večeri pod grajsko lipo – Plesni večer Lučke z Lučko in Spidi



2. avgust, 20.30
Starobistriški večeri – koncert ansambla Accentus Austria v okviru Seviqc Brežice

13. avgust, 16.00
RTV center Maribor – snemanje razstave Franceta Slane

22. avgust, 20.00
Večeri pod grajsko lipo – Alpski kvintet

23. avgust, 20.00
Večeri pod grajsko lipo – Slavc Kovačič s prijatelji

24. avgust, 16.00
Specialna razstava Kluba nemških dog

30. avgust, 16.00
Starobistriški večeri – koncert Čudežna polja



2. september, 8.30
Sprejem za prvošolce OŠ Pohorskega odreda Slovenska Bistrica

26. september, 19.00
Koncert – Martin Belič



3. oktober, 11.00
Svet regij

7. september, 16.00-19.00
Delavnice ob tednu otroka

8. september, 16.00-19.00
Delavnice ob tednu otroka

9. september, 16.00-19.00
Delavnice ob tednu otroka

10. september, 16.00-19.00
Delavnice ob tednu otroka

11. september, 16.00-19.00
Delavnice ob tednu otroka

12. oktober, 9.00
Živ-žav – Društvo Brusnica

12. oktober, 11.00
Rimski vrvež na Ančnikovem gradišču

18. oktober, 19.00
Prleški kabaret – Kisla žüpa

23. oktober, 18.00
Odprtje razstave Cici umetnije

24. oktober, 19.00
Koncert – Mascara kvartet

25. oktober, 15.00
30 let Atletskega kluba Slovenska Bistrica

25. oktober, 18.00
Odprtje razstave 100 let v dobro dediščine

30. oktober, 13.30
Komemoracija pri kostnici



14. november, 19.00
Koncert – Katrinas

16. november, 10.00
Etno kulunarični kik in mlinarjev dan – v živo z Radiem SI

21. november, 12.00
Prireditev Direktor leta

25. november, 11.00
Učna ura GŠ Slovenska Bistrica

29. november, 13.00
Podelitev priznanj in nagrad inovatorjem in jubilantom tovarne Impol



3. december, 18.00
Predstavitev knjige Rosvite Pesek – Jože Pučnik

4. december, 15.30
Županov sprejem za Teater Slomšek

6. december, 14.30
Učna ura v stari učilnici

7. december, 14.30
Županov sprejem folklorne skupine KUD lojze Avžner

13. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

14. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

15. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

16. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

17. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

18. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

19. december, 15.00
Županov sprejem za šoferje

19. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

19. december, 18.00
Koncert – Glasba iz Attemsovih arhivov

19. december, 11.00
Novinarska konferenca za slovesnost na Osankarici

19. december, 13.00
Županov sprejem za direktorje javnih zavodov

20. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

21. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

22. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

22. december, 19.00
Koncert – Fiero Spirito

23. december, 16.00-20.00
Praznično grajsko mesto

23. december, 19.30
Koncert – Vivere in Otet Planika